law_6-compressor

KONCENTRUJEMY SIĘ NA TRANSPORCIE

Firma PHU BRACIA OLBRICH Sp. Jawna z siedzibą w Rudzie Śląskiej powstała w 1991 roku. Od początku działalności firma zajmowała się transportem krajowym i międzynarodowym oraz importem i eksportem towarów.

Obecnie firma PHU BRACIA OLBRICH Sp. Jawna świadczy międzynarodowe usługi transportowe oraz spedycyjne dla licznej grupy partnerów, zarówno polskich jak i zagranicznych. W trakcie swojej działalności firma PHU BRACIA OLBRICH Sp. Jawna nawiązała stałą współpracę z wieloma wiodącymi operatorami transportowymi, liczącymi się na rynku Europy, oraz producentami z branży samochodowej, meblarskiej oraz AGD. W naszej pracy wykorzystujemy nowoczesne oprogramowanie typowo transportowe takie jak giełdy transportowe TimoCom oraz Trans.EU oraz specjalistyczne oprogramowanie do nadzoru ii rozliczania czasu pracy kierowców.

Ponadto nasza firma uzyskała tytuł „Rzetelnego Przewoźnika”, Trans.EU Certified Carrier, Trans.EU Certified Forwarder, co daje nam szczególną satysfakcję i motywuje do dalszej, wytężonej pracy.

Wielkim sukcesem PHU BRACIA OLBRICH Sp. Jawna jest stabilny i stały skład pracowników, niektórzy z nich pracują w naszej firmie od momentu rozpoczęcia działalności.

Właściciele firmy przywiązują dużą wagę do stworzenia dobrej atmosfery pracy w zespole jaki tworzymy co gwarantuje osiągniecie bardzo dobrych wyników finansowych i stały rozwój firmy. Doceniając stworzony zespół pracowników, zarząd firmy PHU BRACIA OLBRICH Sp. Jawna stara się stworzyć najlepsze możliwe warunki pracy dla swoich pracowników oraz modernizować na bieżąco zarówno flotę transportową jak też zaplecze magazynowo-przeładunkowe.

Zdobyte w minionych latach doświadczenie pozwala zagwarantować naszym klientom najwyższą jakość oferowanych usług.

Zapraszamy Państwa do nawiązania współpracy!

CERTYFIKATY